“Design is so simple. That’s why it’s so complicated.” – Paul Rand

GRAFISKAIS DIZAINS

Mārketinga un informatīvo materiālu izstrāde visos iespējamos formātos: plakāti, bukleti, katalogi, kalendāri, iepakojumi, etiķetes, preses maketi, materiāli sociālajiem tīkliem, skatlogu dizaini, vides reklāma u.c.

KONCEPTA IZSTRĀDE ZĪMOLIEM UN TELPĀM

Vizuālā koncepta izstrāde zīmolam: logotips, fonti, krāsas, vizītkartes, veidlapas, reklāmas materiālu sagataves, vides reklāma u.c. Koncepta izstrāde telpām: funkcionālo plānu un sienu notinumu rasējumi, krāsas, dekoratīvais noformējums, izstāžu iekārtošana u.c.

LĪMĒŠANAS DARBI

Taisnu virsmu aplīmēšana: skatlogi, planšetes, stendi u.c. Sarežģītu virsmu aplīmēšana: auto aplīmēšana un ietīšana, izliektu un ieliektu virsmu aplīmēšana un ietīšana.

PLOTERGRIEŠANA UN APĢĒRBU APDRUKA

Ploterēšana ir tehnoloģija, ar kuras palīdzību tiek izgriezti teksti un grafiski elementi no līmplēves un termo plēves, un ar transportplēves palīdzību tiek pārnesti uz nepieciešamās virsmas. Apģērbu apdruka- džemperu, jaku, T-kreklu, auduma aksesuāru un citu apģērbu apdruka ar termopreses palīdzību.
 

Mūsu portfolioMūsu pakalpojumus ir izmantojoši dažāda rakstura uzņēmumi no visas Latvijas. Mēs ļoti lepojamies ar paveikto.